• Cel mai bun preț
  • Novato
Modul Single 1310nm/1550nm FC UPC Conector 1260~1650nm 1x6 Micro Mini Mecanice Fibra Optica Switch

Modul Single 1310nm/1550nm FC UPC Conector 1260~1650nm 1x6 Micro Mini Mecanice Fibra Optica Switch

 
RON 2000.00

Accesibilitate
În stoc


1×6 Mini Optic Comutator
Caracteristici
Pierdere De Inserție Scăzut
Larg De Lungimi De Undă
Crosstalk Redus
Stabilitate Mare, Fiabilitate Ridicată
Epoxi-free de pe Drumul Optic
Blocare și Non-blocare
Aplicații
Blocarea Canalelor De
Configurabil Add/Drop
Sistemul De Monitorizare
Instrumentație
Performanta
Parametru
Caietul de sarcini
Operare lungime de Undă (nm)
1260~1650
Pierdere de inserție (d B)
≤1.2
WDL (d B)
≤0.30
PDL (d B)
≤0.1
Canal Vorbesc Cruce (d B)
≥55
Repetabilitate (d B)
±0.02
Pierderea de returnare (d B)
≥55
Trecerea de Viteză (ms)
≤10
Conduce De Tensiune (V)
5
Putere Predarea (m W)
500
Durabilitate (Cicluri)
10 Milioane de euro
Temperatura De Operare (°C)
0~70
Depozitare Temperatura (℃)
-40~85
Tip De Fibre
SMF-28
Fibre de Lungime (m)
Clientul Specifica
Dimensiuni (L×W×H) (mm)
35 X35 X9
Ace
Releu De Stare
Acționare Electrică (Pin #)
Starea Senzorului (Pin #)
1
5
6
10
2-3,8-9
3-4,8-7
Blocare
0
-
-
GND
V+
Aproape
Deschide
1
V+
GND
-
-
Deschide
Aproape
Non - Blocare
0
-
-
-
-
Aproape
Deschide
1
V+
-
-
GND
Deschide
Aproape
Acționare Electrică
Relay1
Relay2
Relay3
Com = P1 (Negru)
0
0
0
Com = P2 (Roșu)
0
0
1
Com = P3 (Albastru)
0
1
0
Com = P4 (Alb)
0
1
1
Com = P5 (Negru)
1
0
0
Com = P6 (Roșu)
1
0
1
Com = P7 (Albastru)
1
1
0
Com = P8 (Alb)
1
1
1
Modul
Lungime de undă
Tensiune Tip
Modelul De Control
Tip De Fibre
Fibre Cu Diametrul De
Lungimea Fibrei
Conector
S : SM
13 : 1310nm
14 : 1490nm
15 : 1550nm
162 : 1625nm
165 : 1650nm
13/15 : 1310/
1550nm
3 : 3 V
5 : 5 V
L : Blocare
N : Non - Blocare
9 : 9/125
25 : 250um
90 : 900um
20 : 2.0 mm
05 : 0,5 m
10 : 1.0 m
15 : 1.5 m
OO : Nici unul
FP : FC/PC
FA : FC/APC
SP : SC/PC
SA : SC/APC
STP : ST/PC
STA : ST/APC
LP : LC/PC
LA : LC/APC
Modul
Lungime de undă
Tensiune Tip
Modelul De Control
Tip De Fibre
Fibre Cu Diametrul De
Lungimea Fibrei
Conector
S : SM
13 : 1310nm
14 : 1490nm
15 : 1550nm
162 : 1625nm
165 : 1650nm
13/15 : 1310/
1550nm
3 : 3 V
5 : 5 V
L : Blocare
N : Non - Blocare
9 : 9/125
25 : 250um
90 : 900um
20 : 2.


Parametrii produsului

Numărul De Model:
XYT-CWDM-D-1001
Numele:
Mecanică, Optică, Switch
Tip:
1x6 micro fibra optica switch
Lungime de undă:
1260~1650nm
fibre:
9/125um fibră single mode
Lungimea fibrei:
1m sau personalizate
tub liber:
0.9 mm
conector:
FC UPC conector
Tip De Fibre:
SMF-28e
Cerere:
fibra de linie / de monitorizare a rețelei
Pachet:
ambalare standard

Bunurile similare