• Cel mai bun preț
  • Novato
WTD RTXM139-401 155M-15km-1310nm-SM-SFP module optice

WTD RTXM139-401 155M-15km-1310nm-SM-SFP module optice

 
RON 51.28

Accesibilitate
În stoc


Bine ati venit la See Me Technology Co., LTD Reducere pentru en-gros? Mai multe numere de o parte? Oferta pentru BOM?Toate produsele noastre oferim un an garanție de calitate. Pentru mai multe informații sau întrebări tehnice, vă rugăm să nu ezitați să contactați-See Me serviciu.


Parametrii produsului

Nume De Brand:
SMTE
Numărul De Model:
PLRXPL-VC-SH4-HW
Starea:
Nou si Original

Bunurile similare