• Cel mai bun preț
  • Novato
HW FTLX1370W3BTL-HU 9.8 G-1310nm-1.4 m-SM-SFP+ Transceiver Optice Single-mode Modul

HW FTLX1370W3BTL-HU 9.8 G-1310nm-1.4 m-SM-SFP+ Transceiver Optice Single-mode Modul

 
RON 84.72

Accesibilitate
În stoc


Bine ati venit la See Me Technology Co., LTD Reducere pentru en-gros? Mai multe numere de o parte? Oferta pentru BOM? Pentru mai multe informații, vă rugăm să nu ezitați să contactați-See Me vânzător Toate produsele noastre oferim un an garanție de calitate.
Producător
HW
Numarul Parte
FTLX1370 W3 BTL-HU
Descriere
Single-mode Modul SFP+, 9.8 G, 1310nm, la 1,4 km
Descrierea De Bază
Tip
Distanta De Transmisie
Mediu De Transmisie
De Transmisie De Lungime De Undă
Tip Conector
Rata De Transmisie
Tensiune De Lucru
SFP+
1.4 km
Single-mode Modul
1310nm
Tractari auto LC
9.8 Gb/s
3.3 V


Parametrii produsului

Nume De Brand:
SMTE
Numărul De Model:
FTLX1370W3BTL-HU
Starea:
Nou si Original

Bunurile similare