• Cel mai bun preț
  • Novato
Original MXP-243S-F 1250Mbps-10 KM-1310nm-SM-SFP Fibra Optica Echipamente Module

Original MXP-243S-F 1250Mbps-10 KM-1310nm-SM-SFP Fibra Optica Echipamente Module

 
RON 60.00

Accesibilitate
În stoc


Bine ati venit la See Me Technology Co., LTD Reducere pentru en-gros? Mai multe numere de o parte? Oferta pentru BOM? Pentru mai multe informații, vă rugăm să nu ezitați să contactați-See Me vânzător Toate produsele noastre oferim un an garanție de calitate.


Parametrii produsului

Compatibil:
Nume De Brand:
SMTE
Numărul De Model:
MXP-243S-F
Starea:
Nou si Original

Bunurile similare